Світ

Facebook отримав мільйонний штраф в Італії

Регулятор з питань конфіденційності даних в Італії оштрафував Facebook на мільйон євро за порушення, пов’язані зі скандалом довкола Cambridge Analytica. Наразі це найбільший штраф проти інтернет-гіганта, пов’язаний із цією справою, пише 1NEWS, посилаючись на Економічну правду.

Італійське агентство повідомило, що 57 італійців завантажили додаток ThisIsYourDigitalLife, який використовувався для збору інформації Facebook про користувача і його друзів у соціальній мережі.

Відомо, що цей додаток було використано для надання даних компанії Cambridge Analytica – агентству, яке використовувало персональні дані людей, щоб впливати на виборців під час президентських виборів у США 2016 року.

Загалом понад 200 тисяч італійців без їхнього відома надали інформацію про себе через додаток із приблизно 87 мільйонів користувачів Facebook, які постраждали від скандалу з даними.

Водночас в італійській агенції підкреслили, що зібрана соцмережею інформація не була передана Cambridge Analytica, проте такий збір даних порушує італійські правила конфіденційності.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close