Світ

Експерти стверджують, що смертність від коронавірусу в Європі зростатиме

Смертність від пандемії COVID-2019 в країнах Європи буде зростати через те, що поширення вірусу поки знаходиться на початковій стадії. Подальший розвиток ситуації з коронавірусів передбачив офіційний представник Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тарік Язаревіч, передає 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

«Спалах в Італії розвивалася довше, ніж в інших країнах Європи, і тому більше пацієнтів або будуть виписані, або помруть», – підкреслив він. Язаревіч додав, що в інших регіонах число смертей може збільшуватися вже в найближчі дні.

Експерти ВООЗ поки не можуть передбачити, коли в Італії настане пік заражень, зазначив представник організації. Одночасно різке зростання заражень обмежив можливість відстежити, з ким контактували хворі. Багато з померлих захворіли ще дві або три тижні тому.

За останніми даними, всього в Італії заражено більше 27,9 тисячі осіб. У всьому світі коронавірусів заразилися 182,4 тисячі осіб, понад 7,1 тисячі померли, а 79,4 тисячі вилікувалися. Спалах захворювання почалася в кінці грудня 2019 року в китайському місті Ухань.

 

 

Останні новини

Back to top button