Світ

Екс-президента Вірменії Кочаряна знову арештували

У Вірменії апеляційний суд скасував рішення про звільнення з-під варти експрезидента Роберта Кочаряна, якому закидають повалення конституційного ладу під час протестів у Єревані 2008 року, інформує 1NEWS з посиланням на ЄП.

Суддя Армен Даніелян заявив, що суд скасовує рішення суду першої інстанції від 18 травня 2019 року (про звільнення Кочаряна з-під варти).

“Особисті гарантії щодо обвинуваченого Роберта Кочаряна як запобіжний захід скасувати та застосувати щодо нього арешт”, – йдеться у вердикті. Кочарян має право оскаржити рішення протягом 15 днів.

Також суд передав матеріали справи про порушення презумпції невинуватості експрезидента до Конституційного суду Вірменії.

У кримінальній справі про події 1-2 березня 2008 року експрезидент Вірменії Роберт Кочарян звинувачується в поваленні конституційного ладу за попередньою змовою з іншими особами. У цій справі проходять ще троє високопосадовців.

1 березня 2008 року після президентських виборів, на яких, за офіційними даними, перемогу здобув Серж Саргсян, відбулися акції протесту опозиції. Під час зіткнень між силовиками і демонстрантами загинули 10 людей, сотні були поранені. Обставини досі залишаються нез’ясованими.

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close