Світ

Джо Байден виграв праймеріз ще у трьох штатах

Останні перемоги свідчать про "дивовижне повернення" Байдена, чия передвиборча кампанія вважалася вже "мертвою" ще місяць тому

Представник Демократичної партії Джо Байден здобув вирішальну перемогу у ще трьох важливих для політсили праймеріз.

Про це повідомляє 1NEWS.

У Флориді 77-річний Байден набрав 62 відсотки голосів, а його основний опонент сенатор з Вермонта Берні Сандерс – 23 відсотки. В Іллінойсі Байден випереджає Сандерса на 23 відсоткових пункти після опрацювання 89 відсотків виборчих дільниць. В Аризоні ексвіцепрезидент Байден випереджає Сандерса щонайменше на 10 відсотків, згідно з опитуваннями.

Останні перемоги свідчать про “дивовижне повернення” Байдена, чия передвиборча кампанія вважалася вже “мертвою” ще місяць тому.

Наразі він є лідером у гонці серед демократів на номінацію від партії на участь у президентських виборах США у листопаді 2020 року. Станом на 17 березня Байдену вдалося залучити 1147 делегатів, а Сандерсу – 861. Всього кандидату необхідно мати підтримку 1991 делегата, щоб отримати номінацію від політсили.

Байден продовжує наполягати, що американці хочуть прагматичних результатів, а не політичної “революції”, яку підтримує Сандерс. Утім, після своїх останніх перемог він звернувся до молоді, яка підтримує Сандерса, і сказав, що “почув її”. Такж Байден заявив, що він і Сандерс “поділяють єдине бачення” щодо розширення медичного страхування, подолання економічної нерівності та боротьби зі зміною клімату.

Натомість Сандерс у своїй промові не згадав про результати останніх праймеріз і зосередився на своїх рекомендаціях щодо подолання пандемії коронавірусу.

Джерело: Німецька хвиля

Back to top button