Світ

Джо Байден візьме участь у президентських перегонах в США

Колишній віце-президент США Джо Байден у четвер оголосив, що буде домагатися висунення у кандидати в президенти від Демократичної партії у 2020 році, щоб стати наступним після Дональда Трампа американським президентом. Про це він повідомив в оприлюдненому у четвер відеоролику, інформує 1NEWS.

“Основні цінності цієї нації … наше становище в світі … наша демократія … все, що зробило Америку – Америкою – поставлено на карту. Ось чому сьогодні я висуваю свою кандидатуру на пост президента Сполучених Штатів”, – супроводив він такими словами оприлюднене у Twitter відео.

“…якщо ми дамо Дональду Трампу вісім років в Білому домі, він назавжди і в корені змінить характер цієї нації – хто ми, – і я не можу стояти осторонь і спостерігати за цим”, – зазначив Байден у відеозверненні.


Згідно з результатами загальнонаціонального опитування у США, проведеного 5-6 квітня газетою The Hill серед 660 виборців-демократів, Байден користується підтримкою 28% учасників опитування, а сенатора від штату Вермонт Берні Сандерса, який вже оголосив про участь в кампанії-2020 року, підтримують 20%. На третьому місці за популярністю – колишній член Палати представників від штату Техас Бето О’Рурк (8%). Ступінь похибки результатів опитування становить 4%

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button