Світ

Дві авіаносні групи США проводять військові навчання у Середземному морі

Військово-морський флот США вперше з 2016 року розгорнув у Середземному морі дві ударні авіаносні групи в рамках навчань, інформує 1NEWS.

“Вперше з 2016 року Сполучені Штати розгортають два авіаносці класу “Німіц” – “Джон К. Стенніс” і “Авраам Лінкольн”, демонструючи Москві, що США жодним чином не відступлять у цьому важливому геополітичному районі”, – йдеться у повідомленні.

Навчання передбачають кілька сценаріїв інтеграції двох повітряних крил і надводних кораблів з ключовими союзниками і партнерами на європейському театрі бойових дій.

Як зазначає 6-й флот США, загалом у навчаннях беруть участь понад 130 літаків, 10 кораблів та 9000 матросів і морських піхотинців.

“Кожен з авіаносців, які перебувають у Середземномор’ї в даний час, представляє 100 тисяч тонн міжнародної дипломатії. Дипломатичне спілкування і діалог у поєднанні з потужною обороною, яку ці кораблі забезпечують, демонструють Росії, що, якщо вона дійсно прагне до поліпшення відносин з США, вона повинна припинити свою дестабілізуючу діяльність по всьому світу”, – сказав посол США в Росії Джон Хантсман, який спостерігав за навчаннями.

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close