Світ

Дружина Пєскова порушувала податкове законодавство США – ЗМІ

Дружина прес-секретаря президента Росії Дмитра Пєскова Тетяна Навка, імовірно, незаконно використовувала в США податкові пільги і вказувала завідомо неправдиві відомості під час заповнення американських декларацій. Такі висновки спільного розслідування The Guardian і проекту Михайла Ходорковського “Досьє”, передає 1NEWS.

За їхніми даними, Навка, постійно проживаючи в США в 2006-2015 роках, разом з колишнім чоловіком Олександром Жуліним володіла кількома об’єктами нерухомості. Один з будинків залишався в їх власності аж до січня 2019 року, однак ще в 2009 році Навка і Жулін вказали його в декларації як проданий. Крім цього, пара протягом трьох років після розлучення, яке відбулося в 2010 році, продовжувала заповнювати декларації як подружжя, користуючись таким чином податковими послабленнями.

Таким чином, у Навки могли накопичитися десятки тисяч доларів несплачених податків, стверджують дослідники.

Раніше журналісти з’ясували, що у Навки є іноземний рахунок в швейцарському відділенні люксембурзького банку, відкритий в 2014 році, і вона, ставши дружиною прес-секретаря президента РФ, не повідомила про нього американській владі і не закрила його, як того вимагає закон. Також з’ясувалося, що у Навки є нерухомість вартістю в десятки мільйонів.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button