Світ

Дослідження: 70 % працівників почали більше любити свою роботу після переходу на віддалений режим

Підвищення продуктивності роботи – один з “наслідків” переходу на віддалений режим роботи. А головна його проблема – збереження безпеки даних. Такі дані дослідження оприлюднила днями компанія Lenovo, пише 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

70% опитаних повідомили, що після переходу на віддалений режим стали більше любити свою роботу. А 56% працівників відзначили зростання продуктивності від роботи вдома, порівняно з офісом.

Співробітники великих компаній віддають перевагу гнучкості віддаленої роботи: 88% працівників бажають час від часу працювати вдома або з будь-якого іншого місця за межами офісу.

Водночас, попри переваги віддаленої роботи, 90% опитаних працівників все ж хочуть мати можливість приходити в офіс не лише, щоб працювати, але й щоб побачитись із колегами.

Часткового збереження віддаленого режиму роботи навіть після стабілізації ситуації з пандемією очікують 83% керівників ІТ-підрозділів. При цьому, відзначають, що безпека даних – найскладніше завдання для ІТ-відділів.

Серед інших проблем, з якими зіштовхуються працівники, головною є – повільне або нестабільне інтернет-з’єднання вдома. Крім того, половина працівників середнього бізнесу та 42% представників малого і дуже малого бізнесу повідомляють про нестабільну ІТ-підтримку, коли вона необхідна.

Щоб уникнути цього, компаніям пропонують розглянути можливість придбання ноутбуків із підтримкою стандартів зв’язку LTE або 5G.

Сегмент ІТ динамічно розвивається, надає студентам цікаві можливості для розвитку, заробітку. Головне – отримати відповідну освіту і мати необхідні для роботи навички, таланти

Нині саме айтішники в Україні мають гідний рівень оплати праці та реальні можливості для кар’єрного зростання, постійного підвищення рівня заробітної плати.

Останні новини

Back to top button