Світ

До лікарень ЄС почали надходити роботи-дезінфектори

Євросоюз розпочав постачання до країн ЄС централізовано закуплених роботів для проведення дезінфекції приміщень, їх використовуватимуть в європейських лікарнях, залучених, зокрема, до лікування хворих на Covid-19. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

Інформація оприлюднена на сайті Європейської Комісії.

“Сьогодні дві лікарні у Словенії отримали перші два роботи, що були закуплені Єврокомісією для дезінфекції лікарняних палат з тим, щоб допомогти у стримуванні коронавірусу від поширення. Ще 29 таких роботів дезінфекції призначені для лікарень у Бельгії, Данії, Німеччині, Естонії, Ірландії, Греції, Іспанії, Хорватії, Литви, Люксембургу та Нідерландів. Ці роботи можуть провести дезінфекцію стандартної палати усього за 10 хвилин з використанням ультрафіолетового опромінювання, та обробити 18 таких приміщень на одній зарядці”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, застосування роботів дезінфекції знизить ризики для пацієнтів та для медичного персоналу, а також шкоду для довкілля, оскільки робот використовує фізичні властивості ультрафіолету замість використання хімічних дезінфікуючих речовин. Керування такими пристроями здійснюється дистанційно.

Раніше французькі вчені розпочали тестування нового методу виявлення коронавірусу.

Останні новини

Back to top button