Світ
До Києва з візитом приїхав генсек НАТО

Візит генерального секретаря НАТО до України
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте прибув з важливим візитом до України 3 червня. Цю інформацію підтвердила “Укрзалізниця” у своїх соціальних мережах.
Пресслужба УЗ поділилася фотографіями з залізничного вокзалу в Києві, де Рютте зустрічав міністр закордонних справ Андрій Сибіга. Цей візит має велике значення для України, адже він символізує підтримку та солідарність НАТО з нашою країною.

Проте, незабаром після цього повідомлення про прибуття Рютте було видалено з соцмереж УЗ.
Нагадуємо, що в травні Рютте зазначив, що під час міністерської зустрічі країн Альянсу отримав “багато обнадійливих коментарів” від союзників щодо підтримки України. Також 21 травня Сибіга обговорив із генсеком Марком Рютте загрози з боку Росії та Білорусі.

