Світ

До 2030-го року у світі збільшиться кількість електромобілів

До 2030 року у світі значно збільшиться кількість автомобілів, фургонів, вантажівок і автобусів на електриці. Очікують, що показник зросте з 11 млн до 145 млн. Перший глобальний звіт Міжнародного енергетичного агентства про електромобілі показав, що продажі в першому кварталі 2021 року стали в 2,5 рази вищими, ніж торік, повідомляє 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

У всьому світі торік зареєстрували рекордні 3 млн нових електромобілів. Також аналітики нарахували близько 1 млн електричних фургонів, вантажівок та автобусів.

Відповідно до існуючої в світі кліматичної політики, електромобілі можуть усунути потребу в більш як 2 млн барелів на день дизельного палива і бензину до 2030 року. Це допоможе заощадити 120 млн тонн вуглекислого газу.

Комісія з цінних паперів США розпочала розслідування першоквітневого жарту компанії Volkswagen. Це може призвести до штрафів для американського підрозділу концерну. Volkswagen жартома перейменував себе на Voltswagen на честь винахідника Алессандро Вольта й одиниці вимірювання напруги електричного струму.

Back to top button