Світ

Дні українського кіно пройдуть у Латвії

З 13 по 15 жовтня у Ризі вперше пройдуть Дні українського кіно. Про це повідомляється на офіційному сайті Держкіно України, інформує 1News.

«У рамках фестивалю буде представлено шість фільмів, більшість з яких створені впродовж останніх двох років», — сказано у повідомленні.

До програми увійшли: «Головна роль» Сергій Буковський (Sergey Bukovsky); «The Nest of the Turtledove» / «Гніздо горлиці» Тараса Ткаченка; «Червоний» Zaza Buadze; «Побачення на Чумацькому Шляху» Яніса Стрейча; «Вагрич та чорний квадрат» Андрія Загданського і «Білий птах з чорною ознакою» Юрія Іллєнка».

Відвідувачі матимуть змогу не лише переглянути українські фільми, але й поспілкуватися з українськими кінематографістами. Покази стрічок відбудуться у кінотеатрі «Сплендід пала» за адресою: вул. Елізабетес, 61, а вхід на усі перегляди – вільний.

Проект організовано у співпраці установ України і Латвії – Ризької Думи, Державного агентства України з питань кіно та КП «Київкінофільм» за підтримки МЗС України, громадських організацій БФ «Двері» та Об’єднання українських товариств  Латвії.

Зазначається, що проведення подібного заходу сприятиме поглибленню відносин між Україною і Латвією та дозволить налагодити співпрацю між культурними установами Києва і Риги.

 

 

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close