Світ

Діти Трампа хотіли побудувати розкішні курорти в Україні – ЗМІ

Незрозуміло, чому жоден проект не зрушив з мертвої точки

Сім’я президента США Дональда Трампа розглядала можливість побудувати розкішні курорти в Ялті і Києві.

Про це йдеться в статті видання Politico, передає 1NEWS.

Як повідомляється, у 2006 році Дональд Трамп-молодший та Іванка Трамп вирушили в Україну, щоб зустрітися з чиновниками з уряду з приводу будівництва в країні фешенебельного готелю і поля для гольфу. Два роки по тому Трамп-молодший ще раз повертався для зустрічі із забудовниками.

“Компанія Трампа розглядала як мінімум два об’єкти в Україні – готель і поле для гольфу в Києві і готель і яхт-клуб в приморському місті Ялта, який зараз є частиною анексованого Росією Криму. Згідно з повідомленнями ЗМІ, український уряд надав організації право будувати об’єкти в обох містах. Незрозуміло, чому жоден проект не зрушив з мертвої точки”, – пише видання.

Як наголошується в статті, тепер, через десятиліття після того, як зусилля його компанії зазнали краху, президент США Дональд Трамп стверджує, що син його політичного конкурента Джо Байдена, а не він, хотів отримати вигоду з того, що він називає “дуже корумпованою” Україною.

“Немає ніяких звинувачень в тому, що “Організація Трампа” (Trump Organization) перейшла будь-які юридичні межі зі своїми зусиллями на початку 2000-х років в Україні – про більшість з яких раніше не повідомлялося в американських ЗМІ. Але такі “увертюри” пропонують ще один приклад ускладнень, пов’язаних з тим, що бізнесмен, який став президентом, приймає зовнішньополітичні рішення в тих місцях, де він мав або намагався мати значні фінансові інтереси”, – зазначає видання.

Джерело: УНН

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close