Світ

Діти Кадирова знову вийшли на ринг (відео)

Вони брали участь в показових боях, заявив спікер парламенту Чечні. Вони виграли у всіх поєдинках, в двох з них здобули перемогу технічним нокаутом, інформує 1News з посиланням на РБК.

Телеканал «Матч ТВ» опублікував трансляцію фіналу чемпіонату Росії з боксу з Грозного, перед початком боїв учасників чемпіонату на ринг вийшли діти глави Чечні Рамзана Кадирова.

У боях взяли участь дев’ятирічний Адам, 10-річний Елі і 11-річний Ахмад. Вони, за словами глави парламенту Чечні Магомеда Даудова, здобули «впевнені перемоги в показових боях».

Так, Ахмад технічним нокаутом достроково переміг Тамірлан Мерав у ваговій категорії до 42 кг. Елі переміг суперника Ахменда Шердіева у ваговій категорії до 32 кг з рахунком 5: 0, а Адам технічним нокаутом здобув перемогу над Ісламом Гусейновим. Всі опоненти дітей Кадирова — їх ровесники з Кабардино-Балкарії.

Відео в своєму Instagram опублікував і сам Даудов.

У жовтні 2016 роки діти Кадирова також брали участь в показових боях, але в рамках турніру зі змішаних єдиноборств Grand Prix Akhmat 2016. Їх участь в боях тоді розкритикував президент Союзу змішаних єдиноборств (ММА) Росії Федір Ємельяненко і глава Міжнародної асоціації змішаних єдиноборств (WMMAA) Вадим Фінкельштейн.

За словами Емельяненко, поєдинки були заявлені як показові, хоча були реальними боями. Кадиров у відповідь заявляв, що Ємельяненко не має права давати такі оцінки, тому що керує аматорським спортом. Мінспорт в результаті прийшов до висновку, що участь дітей у змішаних бойових єдиноборствах суперечить їх правилам.

Після критики з боку Ємельяненко прихильники Кадирова почали залишати невтішні коментарі в Instagram спортсмена. Кадиров згодом закликав своїх прихильників видалити публікації, «що зачіпають честь і гідність» Ємельяненко.

11 жовтня стався напад на дочку Ємельяненко, вона була госпіталізована. Кадиров називав це «провокаційними діями, які переслідують мету розпалювання міжнаціональної ворожнечі», і закликав судити винних.

Російський промоутер і спортивний менеджер Володимир Хрюнов в розмові з РБК заявив про відсутність порушень при проведенні боїв синів глави Чечні Рамзана Кадирова.

«Цього разу все було відповідно до правил, я хочу побажати всім губернаторам Росії, щоб у них була така історична можливість, щоб їхні сини виступали перед такими великими змаганнями. Рамзан Ахматович [Кадиров] вклав в це і душу, і серце. Цим потрібно захоплюватися і ставити в приклад », — сказав Хрюнов. За його словами, показовий бій синів Кадирова був узгоджений з Федерацією боксу Росії і «все було відповідно до нормативних документів». «У цьому віці [10-11 років] проводяться змагання, але тут вони не мали статус офіційних, а були показовими з метою популяризації боксу», — пояснив Хрюнов.

 

 

 

 

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira
Close