Світ

Депутати Бундестагу відмовилися підтримувати «Північний потік-2»

Німецькі депутати відхилили заяву під назвою «Забезпечення енергетичної безпеки – підтримка Nord Stream 2» більшістю голосів – 556 проти 83, повідомляє 1NEWS з посиланням на Главком.

Депутати Бундестагу відмовилися підтримати ініціативу партії «Альтернатива для Німеччини» (АДГ), яка лобіює будівництво газопроводу «Північний потік-2». Отже, німецькі парламентарі відхилили заяву під назвою «Забезпечення енергетичної безпеки – підтримка Nord Stream 2» більшістю голосів – 556 проти 83. Підсумки обговорення опубліковані на сайті Бундестагу.

У запропонованій заяві вказувалося, що нібито «газопровід дасть збільшення енергобезпеки Німеччини і Європи в цілому і послужить загальним інтересам». Лобісти проєкту запропонували депутатам закликати федеральний уряд забезпечити якнайшвидше завершення проекту.

В ході дебатів більшість німецьких депутатів вказали, що нова заява не допоможе будівництву, тому і сенсу в ній немає.

Представник Вільної демократичної партії (ВДП) Мартін Нойманн заявив, що підтримує мораторій на будівництво газопроводу, але при цьому партія виступає проти санкцій з боку США.

У свою чергу, представник Соціал-демократичної партії Німеччини Тімон Греммельс вказав, що торгівля газом «допоможе політичного діалогу з Росією». Крім того, він зазначив, що Москва може переорієнтуватися на поставки газу в Китай, і цей альянс з політичної точки зору повинен викликати куди більше стурбованості.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close