Світ

Депутата Європарламенту спіймали на незаконній “секс-вечірці” в Брюсселі

ЗМІ почали писати, що депутат, про якого йдеться, це угорець Йожеф Саєр з партії "Фідес"

Депутата Європарламенту від угорської партії Фідес спіймали на незаконній “секс-вечірці” в Брюсселі.

Про інцидент спершу повідомили бельгійські ЗМІ, які розповіли, що правоохоронці змушені були припинити вечірку в центрі Брюсселя через порушення правил локдауну, – інформує 1NEWS.

Захід нібито мав “сексуальний” характер, а серед гостей було щонайменше троє політиків. Загалом на вечірці були присутні близько 20 гостей – переважно чоловіки.

У публікаціях йшлося, що один із них намагався втекти від правоохоронців – за однією з версій, по карнизу будинку, за іншою – по водостічній трубі. Але його зрештою затримали, а в рюкзаку знайшли наркотики.

Чоловік представився як “Й. С. 1961 року народження” і сказав, що є євродепутатом.

ЗМІ почали писати, що депутат, про якого йдеться, це угорець Йожеф Саєр, і згодом він сам це підтвердив.

У своїй заяві 59-річний Саєр, який є членом провладної партії Угорщини, не заперечив інформацію, поширену бельгійською пресою, і вибачився за свою поведінку.

“В бельгійській пресі з’явилася газетна стаття про домашню вечірку в Брюсселі, на якій я був присутній. Я перепрошую перед своєю сім’єю, перед колегами, перед виборцями. Це суто моя особиста помилка, за яку відповідаю лише я. Прошу всіх не поширювати це на мою країну чи політичну партію”, – зазначив депутат.

Саєр додав, що наркотики, які при ньому знайшли – належали не йому, і він повідомив про це бельгійську поліцію.

Окрім того, Саєр також подав у відставку.

“Я зробив політичні та особисті висновки”, – заявив він, коментуючи скандальну історію.

Саєр є одним зі співзасновників провладної політичної партії “Фідес”, яку очолює нинішній угорський прем’єр Віктор Орбан.

“Фідес” сповідує консервативну ідеологію, партію зокрема звинувачували в утисках прав ЛГБТ. Враховучи це, чимало ЗМІ звертають увагу на той факт, що саме її представника спіймали на секс-вечірці за участю майже двох десятків чоловіків.

Джерело: ВВС Україна

Останні новини

Back to top button