Де Вевер: Бельгія забезпечить авіацію і флот для миру в Україні
[ad_1]
Фото: Соцмережі
Бельгія готова брати активну участь у збереженні миру в Україні після війни
Країна також має змогу зробити “конкретний і значний внесок” у вигляді організації та проведення тренувань.
Де Вевер зазначив, що зустріч Коаліції рішучих у Парижі була результативною. Бельгія, співпрацюючи з міжнародними партнерами, готова брати активну участь у збереженні миру в Україні після війни.
“Наш внесок буде зосереджений, зокрема, на наданні повітряних і морських сил, а також проведенні тренувань, де Бельгія може зробити конкретний і значний внесок”, – написав де Вевер.
Керівник уряду підкреслив провідну роль Сполучених Штатів у цьому процесі. Він наголосив, що моніторинг безпекової ситуації очолюватимуть США, що сприятиме ефективному утриманню Росії від нової агресії та встановленню довготривалої стабільності в регіоні.
Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

