Світ

Commerzbank планує скоротити 10 тисяч робочих місць і закрити 440 відділень

Станом на кінець 2019 року у Commerzbank працювали 48,5 тисячі співробітників

The Commerzbank AG logo sits illuminated outside a bank branch as the German lender’s headquarters stand beyond in Frankfurt, Germany, on Thursday, Oct. 20, 2016. Unlike Deutsche Bank, which announced plans in June to reduce its branches to 535 from 723 next year, Commerzbank says its branch network is key to its strategy to add two million new clients by 2020, double its previous target. Photographer: Krisztian Bocsi/Bloomberg

Один із найбільших німецьких банків Commerzbank повідомив про наміри скоротити тисячі робочих місць і закрити сотні відділень в рамках реалізації стратегії з переходу на онлайн-банкінг і безготівкові платежі.

Про це інформує 1NEWS.

Як ідеться у повідомленні Commerzbank, до 2024 року установа планує скоротити близько 10 тисяч робочих місць. Це торкнеться кожного третього співробітника банку в Німеччині. Зі 790 філій Commerzbank у Німеччині залишаться тільки 450. Водночас банк планує розширити свої цифрові та онлайн-сервіси.

Згідно з заявою, наглядова рада повинна обговорити і схвалити цю стратегію на засіданні 3 лютого, після чого вона офіційно набуде чинності. Відповідно до стратегії, банк має скоротити свої видатки в 2024 році у порівнянні з рівнем 2020 року на 1,4 мільярда євро.

“Ми хочемо зосередитися на сильних сторонах Commerzbank і таким чином забезпечити його потенціал на стійкій основі”, – пояснив глава Commerzbank Манфред Кноф (Manfred Knof).

Як повідомляється, якщо цей план буде ухвалений правлінням, деталі стратегії та конкретні заходи будуть оприлюднені на пресконференції 11 лютого. Станом на кінець 2019 року у Commerzbank працювали 48,5 тисячі співробітників.

Останні новини

Back to top button