Світ

Чисельність населення Німеччини зросла на 400 тисяч осіб

Поповнення населення Німеччини відбувається в основному завдяки іноземцям: 87 відсотків приросту забезпечили ті, хто мають паспорт іншої держави

Торік до Німеччини переїхали на проживання приблизно на 400 тисяч людей більше, аніж виїхали. Такі дані оприлюднило Федеральне статистичне відомство ФРН. Загалом 1,58 мільйона осіб приїхали до Німеччини з-за кордону, а 1,18 мільйона людей залишили ФРН. Міграційний приріст, таким чином, дещо знизився з 2017 року, коли він становив 416 тисяч людей.

Про це повідомляє 1NEWS.

Поповнення населення Німеччини відбувається в основному завдяки іноземцям: 87 відсотків приросту забезпечили ті, хто мають паспорт іншої держави. Позаторік цей показник становив 89 відсотків. Приріст забезпечили переважно іммігранти з країн ЄС: до ФРН прибуло на 68 тисяч більше громадян Румунії, аніж виїхало, з Хорватії – 29 тисяч осіб, з Болгарії – 27 тисяч. З країн поза межами Євросоюзу, за даними статистичного відомства, найбільший приріст – громадян Албанії, Туреччини і Косова.

Минулого року зросла і кількість німців, що повернулися в країну після мешкання за межами ФРН. У 2017 році 167 тисяч німців повернулися з-за кордону до Німеччини. Торік – 202 тисячі. Утім, у 2018 році 262 тисячі німецьких громадян емігрували з ФРН, тоді як роком раніше країну залишили 249 тисяч німців.

Джерело: Німецька хвиля

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close