Світ

Через відсутність рейсів закрили один із аеропортів Берліна

Берлінський аеропорт “Тегель” отримав дозвіл на закриття з 15 червня – тимчасовий захід, спрямований на економію витрат у той час, коли  через коронавірус припинені більшість рейсів, передає 1NEWS з посиланням на DW.

Оператор аеропорту планує закрити “Тегель” приблизно на два місяці, а аеропорт “Шенефельд” оброблятиму решту повітряного руху. Цей крок призначений заощадити близько 200 000 євро на день.

Не виключено, що “Тегель” залишиться закритим назовсім, адже в жовтні заплановане довгоочікуване відкриття нового аеропорту Берлін-Бранденбург. Він мав відкритися ще в березні 2011 року, але затримки і скандали призупинили початок його роботи майже на десятиліття.

У квітні органи нагляду за будівництвом нарешті видали необхідні дозволи, через 14 років після початку будівництва. Він замінить старі берлінські аеропорти “Тегель” і “Шенефельд”.

Аеропорт ще чекають експлуатаційні випробування, а авіаційна влада також повинна видати дозволи, але чиновники говорять, що ніщо не завадить осінньому відкриттю.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close