Світ

Через секс-скандал Молдова відкликала посла з Москви

Посла Молдови в Росії Володимира Головатюка відкликали в республіку для проведення консультацій після появи інформацію про сексуальні домагання з його боку, повідомляє 1NEWS з посиланням на ЄП.

Володимира Головатюка призначили на посаду за часів президентства соціаліста Ігоря Додона.

“МЗС відкликало посла Володимира Головатюка в Кишинів для проведення консультацій з приводу подальшої роботи дипмісії, а також для обговорення його поведінки”, – заявив виданню Newsmaker глава пресслужби зовнішньополітичного відомства Молдови Даніел Воде. У МЗС відзначили, що до з’ясування всіх обставин утримуються від коментарів з приводу інформації, що з’явилася в ЗМІ.

Трохи раніше в деяких ЗМІ та анонімних Telegram-каналах з’явилися звинувачення в сексуальних домаганнях посла до співробітниці посольства в РФ.

Інцидент нібито мав місце три тижні тому. Як стверджують джерела видання Deschide, посол Головатюк зателефонував співробітниці дипломатичного представництва і попросив її пройти до нього  у резиденцію, що розташована на території посольства – нібито через те, що він мав сумніви щодо вибору одягу на певну подію. Після приходу жінки Володимир Головатюк вийшов зі свого кабінету оголеним і сексуально збудженим.

“Коли я зайшла, на ньому не було одягу. Він звернувся до мене із запитанням про те, як йому варто одягатися, а також спробував мене обійняти, питаючи, як же йому йти, якщо він у збудженому стані”, – цитують покази постраждалої журналісти. Як стверджується, тільки завдяки швидкій реакції співробітниці вдалося втекти з обіймів дипломата.

Однак сам посол в коментарях для TV8 заявив, що не чув ні про який скандал.

“Я зараз у відпустці (…) Зараз в Кишиневі важливі події, парламент, уряд, а вчора мене відкликали з відпустки для консультацій про моє майбутнє, коли буде уряд. Відносно мене приймуть рішення”, – сказав Головатюк.

 

 

 

 

Back to top button