Світ

Через пожежі забруднення повітря у Сіднеї перевищує норму в 11 разів

Найбільше австралійське місто Сідней стикається з надзвичайною ситуацією у сфері охорони здоров’я через масштабні пожежі, передає 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

Більше 20 об’єднань лікарів, включно з Королівським австралійським коледжем лікарів, що представляє 25 тисяч медиків, оприлюднили в понеділок спільну заяву, в якій закликають уряд Австралії вирішити питання щодо токсичного забруднення повітря.

“Забруднення атмосферного повітря у Новому Південному Вельсі представляє собою надзвичайну ситуацію для здоров’я”, – заявив Альянс з питань клімату та здоров’я.

Зазначається, що дим, який виник під час лісових пожеж, призвів до забруднення повітря в 11 разів більше стандартного “небезпечного” рівня в частинах Сіднея та Нового Південного Вельсу. “Дим від вогню особливо небезпечний через високий вміст крихітних частинок (PM2.5)”, – йдеться у заяві.

Альянс з питань клімату та здоров’я закликав уряд вжити невідкладних заходів для стримування викидів, заявивши, що кліматичні зміни погіршують бурхливі пожежі, які мають “руйнівний вплив на здоров’я людини”.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close