Світ

Через коронавірус у Пекіні не працюють майже 90% ресторанів

Значна частина ресторанів Пекіна призупинила роботу через спалах нового типу коронавірусу, інформує 1NEWS з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Так, у китайській столиці залишаються відкритими майже 11,5 тис. ресторанів, що дорівнює приблизно 13% від їх загальної кількості.

Багато компаній призупинили роботу на території Китаю через спалах коронавірусу. Так, свої офіси в Китаї закрила Google, Toyota і General Motors продовжили новорічні канікули для працівників до 9 лютого. Половину своїх кав’ярень у Китаї тимчасово закрила компанія Starbucks.

У понеділок агентство Bloomberg повідомило, що уряд Китаю може переглянути в бік зниження цільовий рівень економічного зростання в країні цього року через наслідки нового коронавірусу. Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крісталіна Георгієва потім заявила, що МВФ упевнений у стабільності й стійкості китайської економіки в умовах епідемії коронавірусу в Китаї і підтримує зусилля влади країни у сфері подолання спричинених нею проблем.

Спалах нового типу коронавірусу в Китаї розпочався наприкінці минулого року. Загалом захворіли понад 24 тис. осіб, 491 людина померла.

 

 

 

 

 

Back to top button