Світ

Через COVID у Німеччині можуть заборонити різдвяні ярмарки

В Німеччині знамениті різдвяні ярмарки під загрозою закриття через пандемію коронавірусу, передає 1news з посиланням на РБК-Україна.

Їх повинні відкрити через тиждень за умови дотримань правил безпеки, але деякі землі вже засумнівалися, що це буде можливим.

Уряд оголосив, що ярмарки будуть відкриті, якщо німці будуть дотримуватися заходів безпеки. Сюди входять документи про вакцинацію або докази одужання від коронавірусу, відстані між прилавками, маски та дотримання дистанції.

Однак влада від Баварії на півдні до Саксонії і Тюрінгії на сході почала оголошувати про скасування відкриття запланованих ринків.

Нюрнберг, один з найпопулярніших ринків країни, повинен був відкритися, але його церемонія відкриття буде проходити тільки в онлайн-режимі. Інші міста, такі як Дортмунд, скасували церемонії різдвяних вогнів, аргументуючи це тим, що правила охорони праці та техніки безпеки зробили заходи занадто дорогими.

Глава ринку в Дрездені налаштований оптимістично. Він сподівається відкрити ярмарок вже 24 листопада. Ситуацію в його випадку рятує те, що ринок дуже великий і люди будуть менше контактувати один з одним.

“Протяжність нашого ринку становить 500 метрів, це найдовша набережна в Німеччині, і ми відкриємося. Все настільки розкидано, що нема потреби проводити контроль, будь то тести або паспорти вакцини”, – заявив він.

 

 

 

 

 

Back to top button