Світ

Через аномальну посуху у Франції обмежили споживання води

В окремих регіонах, таких як центрально-східний Бургонь-Франш-Конте, ситуація складна майже на всій території. Там обмеження споживання води ввели вже шість з восьми департаментів, орієнтовно на два місяці, інформує 1NEWS з посиланням на Главком.

Рішення пояснюють нестачею опадів і високою температурою, у результаті чого знизився рівень води. Прогноз погоди на найближчий час вказує, що ситуація не зміниться.

У комюніке префектури Верхньої Сони відзначають, що з початку року нестача опадів досягла еквівалента одного місяця без дощів.

Строгість обмежень різниться в залежності від департаменту. Серед них – такі заходи, як заборона наповнювати приватні басейни, заборона зрошувати сади в певні години і ліміти на використання води для сільського господарства, заборона мити авто поза спеціальними станціями.

Пріоритет у споживанні води матимуть населення, сфери охорони здоров’я, громадської безпеки і продовольча.

У деяких регіонах Франції обмежили споживання води у зв’язку з посухою.

Зазначено, що, станом на 16 липня, певні обмеження на використання води були введені в 32 департаментах, що становить близько третини материкової території Франції. Згідно з даними на сайті профільного відомства, зараз це вже 67 департаментів.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close