Світ

Через акції протесту у Гонконгу скасували міжнародний турнір WTA

У Гонконгу відтермінували проведення міжнародного тенісного турніру Hong Kong Tennis Open у зв’язку з протестами, які вже тривають 3 місяці, передає 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

“Hong Kong Tennis Open, який повинен був розпочатися 5 жовтня, був відтермінований через протести”, – йдеться у повідомленні.

За словами організаторів, для “бездоганного проведення турніру краще його провести в інший час”.

Зазначається, що міжнародний тенісний турнір повинен був відбутися з 5 по 13 жовтня в парку Вікторія, де останнім часом збираються демонстранти.

Як повідомлялося, масове обурення громадян Гонконгу та початок протестів спричинив розгляд поправок до закону про екстрадицію правопорушників за запитом Пекіна до материкового Китаю.

Попри те, що 15 червня голова адміністрації Гонконгу Керрі Лам оголосила про призупинення розгляду законопроєкту про екстрадицію до КНР, протести не вщухли. Мітингувальники почали вимагати відставки Керрі Лам та розслідування дій поліції під час демонстрацій. Хвиля протестів, що тривають з червня, вже призвела до значних втрат для економіки Гонконгу, насамперед для туристичної та транспортної галузей.

4 вересня голова адміністрації Гонконгу Керрі Лам офіційно відкликала законопроєкт про екстрадицію.

 

 

 

 

Back to top button