Світ

Чехія ремонтуватиме техніку ЗСУ – 1News

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Чехія ремонтуватиме техніку ЗСУ

Фото: Укроборонпром

Чехія ремонтуватиме танки Т-64

Ремонт техніки проводитимуть чеські компанії оборонної промисловості на своїх підприємствах у Чехії та Словаччині.


 

Міністерство оборони Чехії через агентство AMOS допоможе Україні в обслуговуванні бронетехніки. Про це повідомляє прес-служба відомства у вівторок, 19 квітня.


 


 


Вказано, що ремонт техніки проводитимуть чеські компанії оборонної промисловості на своїх підприємствах у Чехії та Словаччині.


 


“Чехія стала першою країною-партнером, до якої українська сторона офіційно звернулася з проханням про взаємну співпрацю між чеськими та українськими компаніями у сфері ремонту наземної техніки, яка має бути введена в експлуатацію або була пошкоджена в ході бойових дій”, – сказала міністр оборони Чехії Яна Чорнохова.


 


Перший конкретний контракт – ремонт танків Т-64. Надалі ремонт може бути поширений на колісну бронетехніку типу БРД та БРДМ, а також можуть бути залучені інші компанії.


 


Зазначається, що дрібні несправності чи пошкодження усуватимуть українська армія та оборонна промисловість України. Чеська допомога полягатиме у проведенні більш масштабних робіт, у тому числі з капітального ремонту та введення в експлуатацію обладнання тривалого зберігання.


 

Нагадаємо, минулого тижня Україна отримала РСЗВ із Чехії. Це установки RM-70 Vampire. РСЗВ цього типу було розроблено в 70-ті роки ХХ століття і фактично є копією радянського БМ-21 Град.


 


 


 ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button