Світ

«Було багато паніки»: очевидці розповіли про вибух в метро Лондона (фоторепортаж)

У лондонському метро стався інцидент на станції «Парсонс-грін», яка знаходиться на південному заході міста.

Як передає «Бі-бі-сі», очевидці стверджують, що у вагоні поїзда стався вибух. Агентство Рейтер повідомляє, що мова може йти про вибух, але офіційно ця інформація поки не підтверджена.

За словами однієї з жінок, що знаходилися у вагоні, вона почула вибух, а потім побачила язики полум’я. Вона додала, що між нею і місцем вибуху було багато людей, тому вона не постраждала.

Однак, за словами жінки, вона бачила кілька постраждалих, в тому числі з обпаленими обличчями. За її словами, у вагоні почалася паніка.

До місця події з’їжджаються машини швидкої допомоги. Поліція заявила, що в курсі подій і займається розслідуванням. Станція оточена.

Кореспондент «Бі-бі-сі» Різ Латіф по дорозі на роботу стала очевидцем подій на станції «Парсонс-грін». Вона розповіла: «Почалася паніка, коли люди поспішили покинути потяг, почувши шум, схожий на вибух. Люди отримали порізи і подряпини, намагаючись втекти з місця події. Було багато паніки».

Опинився там і житель Лондона Алекс Літтлфілд, що по-своєму описав побачене: «Я повернув за ріг і підходив до станції «Парсонс-грін», коли побачив, що по платформі бігають люди, та всі перелякані. Я бачив, як поліцейські і пожежні говорили людям повернутися. Я бачив багато людей і озброєних поліцейських. Було багато дуже, дуже пригнічених людей».

Вибух у метро Лондона
REUTERS


x
Вибух у метро Лондона
фото: REUTERS

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 15 вересня, на лондонської станції «Парсонс-Грін» стався вибух.

Джерело: unian.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close