Світ

Бунт в одній з в’язниць Таджикистану: повідомляється про десятки загиблих

В результаті бунту в колонії суворого режиму міста Худжанд (Таджикистан) загинули не менше 22 людей, повідомляють джерела Радіо «Озоді».

Як додає Радіо «Свобода», на цю годину підтверджена загибель двох охоронців.

Бунт в колонії, розташованій в 16-му мікрорайоні адміністративного центру Согдійської області, стався в ніч на 8 листопада.  При придушенні бунту були поранені кілька ув’язнених і охоронців. Джерело Радіо «Озоді» повідомило, що 6 охоронців колонії перебувають під наглядом лікарів міської лікарні.

Тіло одного із загиблих під час бунту в колонії суворого режиму міста Худжанд доставлено на малу батьківщину – село Пастігав, Матчинського району. 29-річний Ехсон Йокубов працював охоронцем в цій колонії.

Шохкарім Мухаммадієв, голова села Пастігав 8 листопада повідомив, що похорон Йокубова відбудуться в другій половині дня. Прощатися з охоронцем прийшло і начальство колонії, сказав він.

В той же час агентство Reuters повідомляє про 27 загиблих у колонії Таджикистану.

Джерело в правоохоронних органах у четвер повідомило, що для розслідування НП в колонії створено спеціальну слідчу групу, яку очолює один із заступників Генерального прокурора Таджикистану.

Заворушення в колонії суворого режиму, розташованый в 16-му мікрорайоні міста Худжанд, спалахнули в ніч на 8 листопада. Причина бунту поки невідома.

У в’язницю було кинуто сили міліцейського спецназу, бунт був придушений. «Бунтівники були озброєні холодною зброєю. Розпочато розслідування причин надзвичайної ситуації», – зазначило раніше джерело.

Спыврозмовник повідомив, що під час придушення бунту загинули і охоронці, і особи, які відбувають покарання. «Поки число загиблих і постраждалих не відомо. За моїми відомостями, кілька ув’язнених постраждали при спроби втечі. Деяким вдалося покинути територію установи», – сказав він.

Раніше повідомлялось, що з 22.30 до 23 годин на території колонії було чути стрілянину. Однак в Управлінні виправними установами міста Худжанд спростували цю інформацію, при цьому підтвердили, що був оголошений сигнал тривоги.

За словами очевидців, на всіх дорогах міста, а також трасах, що ведуть в сусідні Узбекистан і Киргизстан, встановлені посилені пости силовиків.

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close