Світ

Будівництво “Північного потоку-2” планують відновити у грудні

Компанія Nord Stream 2 AG, яка є оператором з будівництва та експлуатації газопроводу “Північний потік-2”, повідомила в суботу, 28 листопада, про плани відновити в найближчі тижні будівництво зупиненої рік тому будівництва морської магістралі. Поки повідомляється про плани добудувати невелику ділянку, повідомляє 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

“Ми плануємо відновити роботи по трубоукладці з використанням судна з якірним позиціонуванням у виключній економічній зоні Німеччини (ІЕЗ) в цьому році”, – повідомляє видання з посиланням на проектну компанію газопроводу.

Відзначається, що роботи відновляться в суботу 5 грудня.

“Ми назвемо конкретне судно, яке буде використано, пізніше. На даному етапі план передбачає укладання відрізка в 2,6 км на кожній з ниток газопроводу”, – йдеться в повідомленні.

Наступні кроки будуть визначені пізніше.

Зазначається, що будівництво газопроводу “Північний потік 2” було зупинено майже рік тому після прийняття включення до військового бюджету США санкцій щодо суден, що ведуть морське укладання труб. Після введення санкцій швейцарський підрядник Allseas згорнув роботи на проекті. У “Газпромі” зазначили, що проект буде завершено російською стороною.

Останні новини

Back to top button