Світ

Британія та США готують нові санкції відносно Росії

Офіційні Вашингтон і Лондон узгоджують запровадження нового пакету санкцій проти Росії через порушення нею домовленостей щодо невикористання хімічної зброї, повідомляє 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

«США й Велика Британія зважують додаткове покарання Росії за використання нею хімічної зброї, причому варіанти охоплюють від санкцій проти олігархів до надзвичайного кроку – обмежень проти державного боргу країни», – зазначається в повідомленні.

Британська сторона також наполягає, щоби ОЗХЗ продовжувала тиснути на Росію з вимогою надати відповіді щодо використання заборонених речовин. Крім того, в Лондоні планують обговорити це питання з ключовими європейськими союзниками, зокрема, Францією й Німеччиною.

США, як очікується, апелюватимуть до закону про заборону хімічної зброї 1991 року й готують широкий санкційний пакет, якщо Росія не виконає певні умови. Зокрема, йдеться про гарантії з боку Москви щодо невикористання такої зброї, а також можливість проводити перевірки у місцях її зберігання.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button