Світ

Британія надасть Україні сотні протитанкових ракет

Британія надасть Україні сотні протитанкових ракет

Фото: Wikimedia

Україна активно застосовє ракети ракет Brimstone

Також Велика Британія разом з іншими союзниками проведе навчання ще 10 тисяч бійців для ЗСУ

Велика Британія оголосила про новий пакет військової допомоги Україні. Мова йде про протитанкову зброю, повідомив телеканал Sky News з посиланням на міністра оборони Гранта Шаппса у четвер, 22 лютого.

“Сьогодні я можу оголосити про новий пакет із 200 протитанкових ракет Brimstone для подальшого посилення захисту України”, – сказав він під час виступу у Палаті громад.

За словами Шаппса, ці ракети раніше справляли значний вплив на поле бою, в одному випадку змусивши росіян відступити під час спроби переправитись через річку

Міністр додав, що Британія буде навчати українських військових разом з іншими союзниками. Мова йде про ще 10 тисяч бійців для ЗСУ у першій половині 2024 року.

Шаппса попередив, що цей рік для України став “переломним”.

“Настав час для Заходу та всіх цивілізованих країн активізуватись і надати Україні необхідну підтримку”, – резюмував він.

Нагадаємо, у січні Велика Британія стала першою країною, яка уклала остаточну угоду з Україною у сфері безпеки. Документ формалізує підтримку, яку Лондон надавав і продовжуватиме надавати Києву, включно з обміном розвідданими, кібербезпекою, медичною та військовою підготовкою, а також оборонно-промисловим співробітництвом.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button