Світ

Брітні Спірс – співачка підписала контракт на 15 млн доларів на видання мемуарів – 1News

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО


Фото з відкритих джерел

Книга буде присвячена її кар’єрі, “токсичному” життю та сім’ї

Американська виконавиця Брітні Спірс розповість свою особисту історію у книзі. Знаменита артистка отримає гонорар у розмірі 15 мільйонів доларів, повідомляє видання Page Six.

За право опублікувати її мемуари боролися кілька видавництв, і в результаті вона обрала видавничий дім Simon & Schuster.

Книга буде присвячена її кар’єрі, “токсичному” життю та сім’ї.

Співачка вирішила випустити мемуари після того, як її молодша сестра Джеймі Лінн у січні цього року опублікувала книгу під назвою “Речі, які я мала сказати”. Спірс розлютилася від того, що написала її сестра у своєму творінні. “Я хотіла б, щоб ти пройшла тест на детекторі брехні, щоб усі люди бачили, що ти брешеш про мене крізь зуби! Я бажаю, щоб всемогутній Господь міг спуститися і показати всьому світу, що ти брешеш і заробляєш на мені гроші! Ти сволота, Джеймі Лінн”, – висловилася зірка на своїй сторінці в Instagram.

Адвокат співачки Метью Розенгарт видав жорстко сформульовану заяву, в якій говорилося, що Брітні “більше не наражатиметься на знущання” з боку своєї сім’ї. “Хоча Брітні не читала і не збирається читати вашу книгу, вона та мільйони її шанувальників були вражені, побачивши, як ви використали її для отримання грошової вигоди. Вона не потерпить цього і не повинна”, – було написано там.

1News за темою: Тейлор Свіфт постане перед судом через авторські права

Нагадаємо, раніше Джеймі Спірс, якого суддя усунув від опікунства його знаменитої дочки, просить Брітні Спірс виплатити йому компенсацію за послуги юристів.

Адвокат Брітні вже відреагував на таку заяву її батька. Меттью Розенгарт заявив, що Джеймі має бути соромно вимагати від доньки ще якісь кошти.


ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS
Джерело

Back to top button