Світ

Британський парламент 15 січня голосуватиме за угоду про Brexit

Тим часом Європейська Комісія вже розробила план дій на випадок виходу Великобританії без угоди зі складу ЄС

Уряд Великобританії оголосив, що 15 січня у Палаті громад британського парламенту відбудеться голосування щодо угоди про вихід країни зі складу Європейського Союзу – так званий Brexit.

Заява пролунала на тлі зростання побоювань через можливий вихід Великобританії зі складу Європейського Союзу без відповідної угоди, – повідомляє 1NEWS.

В уряді також підтвердили, що прем’єр-міністерка Великобританії Тереза ​​Мей і досі намагається переконати як незгодних з її позицією парламентарів з лав її Консервативної партії, так і опозицію, щоб ті підтримали план Мей щодо виходу Великобританії з Євросоюзу. Речник британського уряду також наголосив, що Мей ще зможе щось запропонувати законодавцям, щоб переконати їх підтримати угоду.

Нагадаємо, Великобританія має вийти зі складу ЄС 29 березня 2019 року. Заплановане на 11 грудня 2018 року голосування в Палаті громад щодо угоди про Brexit перенесли на січень 2019 року. Тим часом Європейська Комісія вже розробила план дій на випадок виходу Великобританії без угоди зі складу ЄС.

Джерело: Укрінформ

Back to top button