Світ

Британські спецслужби та поліція визначили підозрюваних в отруєнні Сергія Скрипаля

Як повідомляє The Telegraph, контртерористичний підрозділ британської поліції наразі працює над побудовою кримінальної справи проти “зацікавлених осіб”, які, за їх данними, після інциденту повернулися до Росії.

Як повідомляє видання, очікується, що розслідування триватиме ще багато місяців, але вже є значний прорив у визначенні причетних до замаху на життя колишнього шпигуна. Поліції вдалося визначити конкретні імена за допомогою вивчення польотних листів рейсів з та до Великобританії, а також дослідження записів з камер відеоспостереження у Солсбері.

Як повідомляв УНІАН, 4 березня  Сергія Скрипаля та його доньку Юлію виявили без свідомості в британському місті Солсбері.

Слідство прийшло до висновку, що вони були отруєні нервово-паралітичною речовиною типу «Новачок», розробленою в СРСР.

Ситуація навколо отруєння Скрипаля призвела до дипломатичного конфлікту між Британією і РФ. Лондон офіційно звинуватив Москву в причетності до отруєння Скрипаля, його дочки і поліцейського.

Раніше ЗМІ повідомляли, що британські слідчі перевіряють причетність до отруєння громадянина Росії, який прилетів до Лондону в одному літаку з Юлією Скрипаль, а за кілька годин вже покинув Британію та повернувся до Росії.

Back to top button