СвітУкраїна

Британія планує до кінця року розширити військову присутність в Україні

Британія до кінця року розширить військову присутність в Україні, а в 2019 році збільшить присутність і в Чорному морі. Про це заявив міністр оборони Британії Гевін Вільямсон, повідомляє The Daily Telegraph, пише 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

“Британія збільшить військову підтримку свого союзника (України – ред.) направивши туди Королівський морський флот пізніше цього року та збільшить присутність патрулів Королівського морського флоту в Чорному морі в 2019 році”, – йдеться у повідомленні.

Британський міністр оборони зазначив, що не сумнівається в тому, що за ситуацію на сході України відповідальний безпосередньо президент РФ Володимир Путін. За словами Вільямсона, Британія бачить російську агресію не тільки на лінії фронту на сході України, але і в Чорному морі.

“Ми будемо розширювати наші зусилля з навчання та підтримки за допомогою Королівського флоту і морської піхоти, стежачи за тим, щоб український флот і українські збройні сили мали навички і технічні можливості для того, щоб протистояти цим зростаючим загрозам”, – зазначив британський міністр.

Він наголосив, що прихильність Великої Британії залишається непохитною. “Доки існує небезпека, ми будемо надавати вам підтримку. Чим безпечніше вам тут, тим безпечніше нам у Великобританії”, – сказав Вільямсон.

Крім того, він підкреслив важливість того, що Велика Британія та Україна поділяють “спільні цінності” і готові за них боротися. Зокрема, мова йшла про заснований на праві міжнародний порядок, якого, на думку міністра, Росія не дотримується.

Раніше повідомлялося, що Британія має намір створити кібервійська для протистояння російській загрозі.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close