Світ

Браузери нових версій Chrome та Firefox можуть виявитися несумісними з багатьма сайтами – 1News

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО


Фото з відкритих джерел

Найпомітнішими порушеними сайтами є HBO Go, Bethesda та Yahoo

Розробники браузерів Chrome, Edge і Firefox попередили, що нові версії можуть спричинити несумісність із деякими сайтами. Про це повідомляє The Verge.

Mozilla, Google і Microsoft вже кілька місяців попереджають про майбутній випуск версії 100, яка має вийти у березні для Chrome та Edge, а у травні – для Firefox.

Зазначається, що наразі Mozilla та Google проводять експерименти з тестування вебсайтів та регулярно повідомляють про збої. Найпомітнішими порушеними сайтами є HBO Go, Bethesda та Yahoo.

За словами фахівців, подібно до сумно відомої помилки 2000 року, яка зробила той рік подібним до 1900 року для деяких комп’ютерів, браузери мають різні формати для рядків користувача агента, і “можливо, що деякі бібліотеки синтаксичного аналізу можуть мати жорстко запрограмовані припущення або помилки, які не враховують такі номери основних версій”.

Наголошується, що незважаючи на побоювання з приводу поломки деяких вебсайтів, інженери провели велику важку роботу – так само, як це сталося 22 роки тому, щоб уникнути проблем з помилкою 2000 року.

Розробники можуть увімкнути спеціальний прапорець у поточних версіях Chrome, Edge та Firefox, щоб браузери повідомляли про версію 100 та допомагали тестувати сайти.

Зокрема Mozilla заявляє, що виправить несправні вебсайти, або тимчасово заморозить основну версію Firefox на рівні 99, якщо поломки стануть масовими і некерованими.

План Google також полягає в тому, щоб заморозити основну версію на рівні 99.

1News за темою: Обовʼязкова двоетапна аутентифікація Google вдвічі скоротила кількість зломів акаунтів

Нагадаємо, раніше ми писали, що Google анонсувала хмарну операційну систему Chrome OS Flex, яка доступна в рамках системи раннього доступу. Нова система – це полегшена версія Chrome OS. Вона призначена для старих компʼютерів і ноутбуків й орієнтована на компанії та школи, які їх використовують. 


ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS
Джерело

Back to top button