Світ

Болгарія хоче продовжити “Турецький потік”

"Газпром" планує запустити обидві гілки "Турецького потоку" в експлуатацію вже з 2020 року

Оператор болгарської газотранспортної системи “Булгартрансгаз” заявив про свої плани побудувати газопровід від кордону з Туреччиною, по якому газ з трансгазопроводу “Турецький потік” потім піде до Сербії.

Про це повідомляє 1NEWS.

Рішення про будівництво було прийнято за підсумками проведеного аукціону, а будівництво газопроводу обійдеться приблизно у 1,4 млрд євро.

Газопровід “Турецький потік” проходить по дну Чорного моря з Краснодарського краю РФ до європейської частину Туреччини. Трубопровід протяжністю близько 1100 кілометрів (з них 937 кілометрів — морський трубопровід) буде складатися з двох ниток (перша нитка призначена для поставок газу турецьким споживачам, друга — для газопостачання країн Південної та Південно-Східної Європи) загальною потужністю 31,5 млрд кубічних метро газу на рік.

“Газпром” планує запустити обидві гілки “Турецького потоку” в експлуатацію вже з 2020 року. Однак друга лінія газопроводу, призначена для поставок на Балкани, у 2020 році буде завантажена лише частково − для постачання до Болгарії, Греції та Сербії, а повного завантаження досягне лише у 2022 році.

Джерело: ZN.ua

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close