Світ

Бойовики ХАМАС масово здалися у полон – ЦАХАЛ

Бойовики ХАМАС масово здалися у полон - ЦАХАЛ

Фото: Ізраїльські трудові будні / Telegram

Палестинці здаються у полон

Розвіддані, що з’являються під час результаті допитів, проясняють більше цілей, зазначив Даніель Хагарі.

У Секторі Газа велика кількість палестинського руху ХАМАС здалася в полон ізраїльським військовим. Про це сказав речник Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) Даніель Хагарі, повідомило напередодні видання The Times of Israel.

“У Шеджаї і Джабалії терористи, що здалися, передали зброю і спорядження. З допитів ми дізналися про наступне: ситуація з оперативниками на місцях складна, а керівництво ХАМАС на чолі з Яхья Сінваром заперечує реальність, навіть якщо її інформують про деталі”, – сказав Хагарі.

Речник ЦАХАЛу також повідомив про “поширену думку, що керівництво ХАМАСу в підпіллі не дбає про населення Гази на поверхні”, і “це також турбує оперативників руху”.

“Розвіддані, що з’являються під час результаті допитів, проясняють більше цілей та допомагають нам в оперативній діяльності”, – додав Хагарі.

Напередодні у мережі з’явилося відео, на якому, як стверджувалося, здаються у полон бойовики руху ХАМАС.

Раніше ЗМІ повідмили, що ватажок ХАМАС Яхья Сінвар втік із Сектору Гази у вантажівці гуманітарного конвою. Наразі він ховається, ймовірно, у палестинському місті Хан-Юнісі або в одному з тунелів під ним.

А 5 грудня стало відомо, що армія оборони Ізраїлю починає третій етап наземного наступу проти ХАМАСу і оточує місто Хан-Юніс у південній частині Гази.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button