Світ

BMW виплатить 18 млн дол штрафу за спотворення даних про продажі своїх автомобілів

Автовиробник BMW погодився виплатити штраф у розмірі 18 млн дол. за спотворення даних про продажі своїх автомобілів протягом п’яти років. Про це пише 1NEWS з посиланням на 112.ua.

Комісія заявила, що в період з 2015 по 2019 рік BMW підтримувала резерв неврахованих роздрібних продажів автомобілів, який вона використовувала для досягнення внутрішніх щомісячних цільових показників продажів незалежно від того, коли відбувалися основні продажі.

“Ця практика дозволила BMW зберегти лідируючі позиції з роздрібних продажів щодо інших преміальних автокомпаній”, – йдеться в повідомленні комісії.

Відомо, що спотворені дані були розкрили ще наприкінці минулого року. BMW Group, в яку входять бренди BMW і Mini, погодилася на мирову угоду і штраф без будь-якого визнання провини.

Нагадаємо, що в березні нинішнього року компанія BMW припинила виробництво автомобілів на своїх європейських заводах, а також у Південній Африці. Причиною тому послужила пандемія коронавірусу і падіння попиту на автомобілі в цей період.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close