Світ

Бізнес на дезінформації: екс-конгресмен підставив себе, захищаючи інтереси українського депутата Тарути

Видання The Weekly Standard нещодавно опублікувало фантастичну інформацію, яку можна порівняти лише з політичним театром абсурду. За неї без сумніву доведеться заплатити велику ціну тим, хто був відповідальним, проте залишився за лаштунками.

Колишній конгресмен і невдалий кандидат до сенату, «лобіст за наймом» Конні Мак (Connie Mack) виступив модератором брифінгу Сергія Тарути та Олександра Завадецького (народного депутата України та екс-співробітника Національного банку України – ред. 1News). Захід, скоріше за все, мав на меті звернути увагу на корупцію в Україні, фокусуючись на злочинах Валерії Гонтаревої під час її перебування на посаді глави Національного банку. Фактично, це було фейкове лінчування шановного реформатора, пише американське видання «International policy digest».

конгресмен Конні Мак (Connie Mack)

Пропагандистська доповідь Мака, замаскована під боротьбу з корупцією в Україні, проходила в кімнаті HC-8 у будівлі Капітолію. Так-так, дійство проходило під гігантським куполом американської демократії. Екс-республіканець Мак був господарем цієї зустрічі у святій святих великої американської держави.

Колишній конгресмен провів грубу панельну дискусію, маскуючи її під офіційне слухання. При цьому жоден чиновник з виконавчої та законодавчої гілок не був присутнім на ній. Насправді, використання приміщень Капітолію для лобіювання  — суворо заборонена практика. Незважаючи на це, Мак запросив лояльний український телеканал, аби записати цю подію та транслювати її в Україну.

В результаті, безглузде слухання, нечуване раніше в історії США, — було спробою маніпулювати демократичними ресурсами на користь того, хто може бути власниками компанії «Interconnection Commerce S.A.». Згідно з офіційними даними в Міністерстві юстиції в рамках Закону про реєстрацію іноземного агента, колишній конгресмен (Конні Мак – ред. 1News) зазначений в якості особи, яка обізнана в «…корупції в Національному банку України».

Наразі поки незрозуміло, хто саме представляє Interconnection Commerce S.A. (Interconnection має адресу на Британських Віргінських островах і засвітилась у панамських документах. Більше згадок про неї в Інтернеті немає). Можна тільки здогадуватись, чи містер Мак перевірив безпеку свого клієнта, враховуючи страшні урагани, які нещодавно вирували на Віргінських островах.

Як альтернативу (мається на увазі реальний бенефіціар офшорної компанії – ред. 1News), джерела вказують на українського олігарха, який має політичні претензії до пані Гонтаревої та мотиви спаплюжити її репутацію у своїх цілях через впливових осіб у Вашингтоні. Позицію Мака в даному випадку позначив Сергій Тарута, який однозначно попросив, щоб Сполучені Штати наклали санкції на Гонтареву та заморозили її активи. Будь-який серйозний політик може посміятися над цим абсурдним запитом.

народний депутат Сергій Тарута

Спроба переконати українських громадян у проведенні офіційного слухання в США у Вашингтоні, а також те, що справжня героїня реформ є корумпованою – помилкова та неетична з боку Конні Мака. Адже він, зловживаючи впливом, використав свою колишню посаду у Конгресі для задоволення цілей клієнта буквально в залах парламенту США. Чому і для кого він погодився так сильно ризикувати, на це питання ми прагнемо знайти відповідь.

Переклад 1News.

Теги

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close