Світ

Білий дім закликав Конгрес виділити кошти Україні

Білий дім закликав Конгрес виділити кошти Україні

Білий дім знову закликав Конгрес США виділити кошти Україні

Білий дім в ході переговорів з представниками Конгресу продовжує наполягати, що допомога Україні повинна бути ухвалена разом з іншими статтями запиту президента Джо Байдена щодо виділення додаткового фінансування.

Якщо Конгрес США не ухвалить законопроєкт про виділення коштів для допомоги Україні до кінця року, продовжувати підтримку Києва на необхідному рівні буде вкрай складно. Про це у п’ятницю, 1 грудня, заявив координатор Ради національної безпеки США Джон Кірбі, повідомляє Wiadomosci.

Представник Білого дому зазначив, що це необхідно зробити до кінця поточного календарного року.

“Ця підтримка нам потрібна негайно, щоб ми могли надавати їм допомогу безперебійно”, – сказав Кірбі.

Кірбі додав, що через затримку з виділенням фінансування адміністрація американського президента Джо Байдена вже змушена обмежувати обсяги поставок в Україну.

Раніше Кірбі назвав три ключові напрямки у допомозі Україні.

Нагадаємо, президент США Джо Байден намагається переконати Конгрес США підтримати допомогу як Україні, так і Ізраїлю, і затвердити новий пакет допомоги обсягом 106 мільярдів доларів, що включає більш ніж 61 мільярд доларів фінансування на допомогу Україні. Однак згоди у Конгресі поки досягнуто не було. Голова комітету з питань розвідки Палати представників Конгресу США, республіканець Майк Тернер заявив, що нову американську допомогу Україні та Ізраїлю буде важко ухвалити до кінця року.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button