Світ

Біля берегів Китаю тайфун спричинив кораблетрощу

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Біля берегів Китаю тайфун спричинив кораблетрощу

Фото: АР

Судно Fujing001 йде під воду

Судно Fujing001 потрапило в центр тайфуну “Чаба”, що вирує в Південно-Китайському морі, і розломилося на дві частини. Більшість моряків зникли безвісти.

Інженерне судно Fujing001 з тридцятьма моряками на борту опинилося в центрі тайфуну “Чаба” у Південно-Китайському морі та розломилося на дві частини. Як повідомила гонконгська газета South China Morning Post, після катастрофи, що сталася вранці в суботу, 2 липня, приблизно за 300 кілометрів на захід від Гонконгу трьох членів екіпажу із судна вдалося врятувати і доставити на гелікоптері в безпечне місце. Доля решти 27 моряків досі невідома.

На зробленому з повітря відео зображено, як одного з потерпілих затягують у вертоліт, у той час як судно тоне в морі. Пошук зниклих ускладнюють хвилі до десяти метрів заввишки і видимість менш як 500 метрів, кажуть рятувальники. Рятувальні роботи триватимуть усю ніч.

Під час порятунку членів екіпажу cудна Fujing001

Врятовані моряки повідомили, що деяких членів екіпажу могли поглинути хвилі ще до прибуття першого гелікоптера. Загалом місцева влада направила на місце аварії два літаки і чотири вертольоти, а також рятувальне судно. Однак украй несприятливі погодні умови дуже ускладнили роботу рятувальників: на місці аварії зафіксовано швидкість вітру 144 кілометри на годину.

Джерело: Українська служба DW

 

Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал 

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button