Світ

Більшості авіакомпаній Світу загрожує стрімке банкрутство через пандемію

Такий негативний розвиток ситуації можливий, якщо уряди країн і представники галузі авіаційних перевезень не вжиють узгоджених заходів, з посиланням на заяву сіднейського консультативного центру з авіації CAPA, інформує 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

Експерти відзначають, що багато авіакомпаній вже зіткнулися з технічним банкрутством або істотно порушили боргові зобов’язання. Перевізники швидко виснажують грошові резерви, тому що їхні літаки простоюють, а ті, які ще літають, більш ніж наполовину порожні.

«Для того щоб уникнути катастрофи, необхідні скоординовані дії урядів і галузі. В іншому випадку вихід з кризи буде схожий на вихід з жорсткого поля битви, засіяного жертвами», – йдеться у заяві CAPA.

На думку експертів, більшість найкрупніших перевізників у США, Китаї і на Близькому Сході, ймовірно, виживуть завдяки урядовій допомозі або підтримки з боку їхніх власників.

Авіакомпанії стали однією з найбільших корпоративних жертв вірусної епідемії, оскільки коронавірус зупиняє повітряний рух.

Перевізники, від American Airlines Group Inc. до австралійської Qantas Airways Ltd., скоротили свої потужності, у той час як деякі, такі як шведська SAS AB, тимчасово звільнили більшість співробітників. Flybe, найбільша регіональна авіакомпанія Європи, вже обвалилася.

За даними Міжнародної асоціації повітряного транспорту, перевізники можуть втратити до $113 мільярдів цього рокуі.

 

 

 

Останні новини

Back to top button