Світ

Більшість поляків негативно ставляться до українців – опитування

гідно з попереднім даними Центра дослідження громадської думки CBOS, проведеним на початку 2018 року, до українців прихильно ставилося 24% поляків, а негативно – 40%

У Польщі щодо українців негативне ставлення переважає над позитивним (31% – прихильно, 41% – неприхильне), згідно з опитуванням, проведеним у січні 2019 року Центром дослідження громадської думки (CBOS).

Про це повідомляє 1NEWS.

Згідно з попереднім даними Центра дослідження громадської думки CBOS, проведеним на початку 2018 року, до українців прихильно ставилося 24% поляків, а негативно – 40%.

Натомість, згідно з опитуванням на початку 2017 року, до українців із симпатією ставилося 36 відсотків поляків. Водночас у 2016 році приблизно кожен четвертий польський анкетований позитивно ставився до українців (27%).

Чехи, італійці, словаки, угорці та американці опинилися на перших місцях рейтингу народів, до яких найбільш позитивно ставляться поляки – прихильна до них понад половина опитаних Центром дослідження громадської думки (CBOS). Найменш доброзичливі поляки до ромів та арабів.

Джерело: УНН

Останні новини

Back to top button