Світ

Білоруські театри вимагають переглянути підсумки президентських виборів

Вони закликають силові структури, які складали присягу народу Республіки Білорусь, виконувати свої прямі функції і захищати свій народ

Актори та інші працівники ряду білоруських театрів виступили проти “звірств силових структур” і зажадали переглянути підсумки президентських виборів.

Так, актори і співробітники Білоруського театру ляльок записали відеозвернення до влади і силових структур, – інформує 1NEWS.

“Влада почала війну проти народу Білорусі. Робити вигляд, що ми нічого не бачимо і нічого не розуміємо, ми не можемо. І не хочемо. Ми, колектив Білоруського державного театру ляльок, заявляємо: Ми вимагаємо переглянути офіційно оголошені результати президентських виборів. Ми вимагаємо зупинити звірства силових структур по відношенню до протестуючих і мирних громадян… Ми вимагаємо припинити брехню на державному телебаченні, звільнити політичних в’язнів і громадян, затриманих під час мирних акцій протесту… Ми закликаємо силові структури, які складали присягу народу Республіки Білорусь, виконувати свої прямі функції і захищати свій народ”, – йдеться у зверненні.

Зі схожим відеозверненням виступили також актори та інші працівники Національного театру імені Янки Купали. Колектив Могильовського обласного драматичного театру написав листа на підтримку затриманого театрального режисера Володимира Петровича.

Співробітники Гродненського облдрамтеатру написали відкритий лист, в якому закликали владу організувати відкритий підрахунок голосів виборців і відпустити затриманих під час протестів.

ДжерелоІнтерфакс-Україна

Back to top button