Світ

Білорусь запровадила санкції проти Євросоюзу

У білоруському зовнішньополітичному відомстві наголосили, що не публікуватимуть список осіб, на яких поширюватимуться запровадженні обмеження

Міністерство закордонних справ (МЗС) Білорусі оголосило про запровадження санкцій у відповідь на раніше оголошені Європейським Союзом (ЄС) візові обмеження проти окремих білоруських посадовців.

Про це повідомляє 1NEWS.

“У зв’язку з ухваленими ЄС візовими санкціями щодо низки білоруських посадових осіб білоруською стороною з сьогоднішнього дня вводиться в дію список санкцій у відповідь”, – йдеться в повідомленні МЗС Білорусі.

У білоруському зовнішньополітичному відомстві наголосили, що не публікуватимуть список осіб, на яких поширюватимуться запровадженні обмеження.

Крім того, офіційний Мінськ додав, що “єдиний список нев’їзних осіб діє також в рамках інтеграційних об’єднань, в які входить Білорусь”.

Так само білоруські дипломати переконані, що ухвалені напередодні персональні санкції ЄС проти білоруських посадовців – “каральний захід” у відповідь на те, що “Білорусь не пішла на виконання набору ультимативних вимог”.

Попри це в Мінську наголошують, що вони “завжди на словах і на ділі – проти конфронтації”.

“Ми – за діалог і розуміння. Але як суверенна держава ми також рішуче, хоч і не без жалю, відповімо на недружні дії з метою природного захисту своїх національних інтересів”, – зазначено в заяві білоруського зовнішньополітичного відомства.

Джерело: Німецька хвиля

Back to top button