Світ

Білорусь закрила кордон з Україною

Таке рішення аргументують "додатковими заходами з недопущення поширення коронавірусної інфекції"

Білоруська сторона направила українським прикордонникам листа, в якому повідомила, що з 29 жовтня припиняє пропуск через свою територію.

Таке рішення аргументують “додатковими заходами з недопущення поширення коронавірусної інфекції”, – інформує 1NEWS.

Посол України в Білорусі Ігор Кизим заявив, що білоруські прикордонники “вживають заходів” для недопуску на територію країни громадян України, Польщі та Литви.

“Враховуючи, що протестні акції тут у Білорусі продовжуються вже 80 день поспіль, прикордонники та інші спецслужби вживають заходів, щоб не допускати на територію Білорусі людей із трьох сусідніх країн, а саме Литви, Польщі й України. Все-таки вони продовжують вважати Україну загрозою”, – сказав Кизим.

Втім, вже після цієї заяви посла очільник українського МЗС Дмитро Кулеба його слів не підтвердив.

“Мені нічого не відомо про заборону на в’їзд для українців – ба більше, я вважаю це надзвичайно малоймовірним сценарієм”, – зазначив Кулеба.

У прикордонній службі Білорусі заявили, що обмежили в’їзд громадянам Латвії, Литви, Польщі та України через ситуацію з коронавірусом у цих країнах.

Але у аеропорту Мінська це обмеження не діятиме.

Також заборона не стосується співробітників дипломатичних та консульських установ, водіїв міжнародних автоперевезень та залізничників, які обслуговують міжнародні рейси.

Джерело: ВВС Україна

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close