Світ

Білорусь розширила санкції проти Євросоюзу

Прийнято рішення про обмеження діяльності деяких політичних фондів в Білорусі, а також про перегляд реалізації так званих гуманітарних, освітніх, культурних програм, якими займаються відповідні політичні інститути в Білорусі, в тому числі діючі і під егідою посольств іноземних держав

Білорусь запроваджує обмежувальні заходи у відповідь на третій пакет санкцій ЄС, спрямований проти білоруських чиновників.

Про це заявив глава МЗС Білорусі Володимир Макей, повідомляє 1NEWS.

“Ми уважно вивчили весь так званий третій пакет рестриктивних заходів і, природно, запропонували дії у відповідь. Вони включають в себе також збільшення відповідного персонального списку. Це означає, що ряд додаткових персон з країн Євросоюзу не зможе потрапити на територію Білорусі і територію Союзної держави з урахуванням того, що у нас цей список однаковий з Російською Федерацією. Ми зробимо, природно, дії юридичного характеру у відповідь на абсолютно необґрунтоване включення підприємств і персоналій в список ЄС”, – зазначив глава МЗС Білорусі.

За його словами, прийнято рішення про обмеження діяльності деяких політичних фондів в Білорусі, а також про перегляд реалізації так званих гуманітарних, освітніх, культурних програм, якими займаються відповідні політичні інститути в Білорусі, в тому числі діючі і під егідою посольств іноземних держав.

Макей наголосив, що Білорусь категорично не сприймає політику і логіку санкцій, але змушена “відповідати адекватно на недружні рестриктивні заходи”.

Він також попередив про наявність ще як мінімум трьох напрямків, за якими будуть вжиті заходи у відповідь з боку Білорусі на адресу європейських партнерів.

“Ми не хотіли б розголосити ці заходи, але вони будуть дійсно дуже чутливими і серйозними”, – сказав міністр.

Джерело: Європейська правда

Останні новини

Back to top button