Світ

Білорусь просить Євросоюз про фінансову допомогу для боротьби з коронавірусом

ЄС надасть фінансову допомогу Білорусі для подолання кризи через епідемію коронавірусу у відповідь на її прохання

Білорусь звернулася до ЄС з проханням підтримати її систему охорони здоров’я і допомогти в подоланні макроекономічних наслідків кризи коронавірусу.

Про це за підсумками відеонаради міністрів у справах допомоги розвитку країн ЄС заявив глава європейської дипломатії Жозеп Боррель, – інформує 1NEWS.

Він додав, що, ЄС надасть фінансову допомогу Білорусі для подолання кризи через епідемію коронавірусу у відповідь на її прохання.

“Ми зараз вивчаємо, як можемо виконати це прохання, приділивши особливу увагу економічній підтримці системи охорони здоров’я та громадянського суспільства. Загальний розмір цієї допомоги поки не визначений, але імовірно він буде близько 60 мільйонів євро. Сигнал простий і зрозумілий. ЄС готовий підтримати наших партнерів і сусідів в цей дуже важкий час, настільки, наскільки це можливо, відповідаючи на прохання про допомогу, звідки б вони не були”, – заявив Боррель.

Тим часом, як повідомили у в пресслужбі міністерства охорони здоров’я країни, до Білорусі ввечері 7 квітня прибула місія Всесвітньої організації охорони здоров’я.

“До складу делегації увійшли три експерти. Офіційна робота місії розпочнеться завтра і продовжиться до суботи – 11 Квітня. Делегація прибула до Білорусі на запрошення глави білоруської держави”, – йдеться в повідомленні.

Експертам буде надана можливість на місці оцінити реальну ситуацію, адекватність вжитих заходів, проаналізувати підходи до надання медичної допомоги. Планується, що фахівці відвідають заклади охорони здоров’я Мінська, а також Мінської та Вітебської областей.

Джерело: Німецька хвиля

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close